Twarz & ciało

W ofercie znajdują się zabiegi wykonywane metodami tradycyjnymi-manualnie, z wykorzystaniem aparatury fal radiowych, endermologie, lub łączone czyli z wykorzystaniem aparatury i technik manualnych.

Nasi specjaliści wykonują między innymi zabiegi Neodermy czyli głębokie złuszczanie naskórka za pomocą ziół. W efekcie zmniejszają się rozstępy, przetłuszczenie skóry, dochodzi do redukcji trądziku, blizn potrądzikowych, trądziku różowatego.

Zabieg Endermologie LPG.

009-KM2Jest to metoda masażu za pomocą specjalnie do tego przystosowanej maszyny. Końcówka ssąca zasysa fałd skóry między dwie obrotowe rolki. Taki masaż pobudza tkanki do produkcji włókien, poprawia krążenie i metabolizm, pomaga usunąć złogi cellulitu, a także daje rezultaty jako bezinwazyjna metoda liftingu twarzy. Numer 1 w walce z otyłością i cellulitem.

Endermologia nr 1 – na świecie w skutecznym zwalczaniu cellulitu, zmniejszenia miejscowych otłuszczeń oraz może wspomagać leczenie blizn, rozstępów i innych problemów dermatologicznych.

Najbardziej jednak spektakularne efekty uzyskuje się w zwalczaniu cellulitu, wyszczuplaniu i ujędrnianiu.
1. Program Piękna mama – lipomassage to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chca szybko powrócić do swoich kształtów sprzed okresu ciąży.
2.Program dla mężczyzn – lipomassage to również idealna propozycja dla mężczyzn. Jest wysoko efektywny w redukcji lokalnych otłuszczeń np. brzucha i pleców

Endermologia jest skuteczną terapią przeciwstarzeniowa. Dzięki stymulacji mechanicznej zapobiega starzeniu delikatnej skóry twarzy, szyi i dekoltu i biustu.

Opis urzadzenia.

głowica główna z modułem zabiegowym kmi2Urządzenie Cellu M6Keymodule[2] do wykorzystywania zabiegów endermologii sterowane jest mikroprocesorem. Wyposażone w kilkadziesiąt programów do twarzy i ciała, w tym specjalne programy do zwalcznia cellulitu w róznej fazie rozwoju, dolikwidacji złogów tłuszczowych orazprogramy do stosowania po operacjach plastycznych i liposukcji.

Technika wykonywania zabieg uopiera się na unikalnym, opatentowanym procesie i dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połaczeniu z podciśnieniem.
Podciśnienie tworzy fałdę skórna, która jest zwijana przez pierwszą rolkę, a rozwijana przez drugą. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi ale równiż względemsiebie zgodnie ze stanem tkanki iintensywnością wybranego zabiegu.

W zależności od programu proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem.

Zabiegi wykonywane w serii.roll_in

Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 10 do 20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu.Każdy zabieg trwa 40 minut. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaz wykonywany jest przez specjalny kostium, który chroni skórę przed mechanicznym uszkodzeniem, zapewnia optymalna moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

Przeciwskazania:
– nowotwory
– zapalenie żył
– ciąza
– infekcja skórna

Fale radiowe

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych to bezoperacyjna metoda liftingu twarzy, usuwania zmarszczek oraz lipolizy czyli redukcji tkanki tłuszczowej.
Zabiegi te zapobiegają powstawaniu zmarszczek i starzeniu się skóry.
Na czym polega? Zabieg polega na użyciu głowicy, która emituje fale radiowe o danej mocy. Moc fali zapewnia podgrzanie tkanek skóry do temperatury w której pobudzane są fibroblasty do odbudowy i regeneracji kolagenu. Efekty zabiegu porównywalne są z efektami zabiegów medycyny estetycznej. W odróżnieniu od nich zabieg jest bezpieczniejszy i mniej inwazyjny.

Rezultaty
Twarz: poprawa owalu twarzy i podbródka, ujędrnienie struktury skóry, spłycenie głębokich zmarszczek, zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”, odbudowa włókien kolagenowych, Zmniejszenie przebarwień i redukcja rozszerzonych porów i stanów zapalnych.

Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych to wykorzystanie aparatury do zabiegów przeciwstarzeniowych.

Nasi specjaliści pracują na najlepszych produktach nie ograniczając się do jednej firmy. Dzięki temu mogą dobrać kurację do indywidualnych problemów skóry. Marki które dają nam takie możliwości to Thalgo, Neoderma, Environ, LPG Endermlogie. Dodatkowo wykonujemy zabieg bezpiecznego opalania firmy Fake Bake. Metoda natryskowa lub preparaty do stosowania w domu. Polecamy dla tych, którzy chcą uzyskać efekt naturalnie opalonej skóry bez narażanie się na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego.

Urządzenie zakupione zostało w firmie POLMAX