Dłonie & stopy

Manicure klasyczny:
Polegający na nadaniu kształtu paznokciom naturalnym, usunięciu skórek oraz pomalowaniu paznokci klasycznym lakierem.

Manicure biologiczy
Do tego rodzaju zabiegu nie używamy metalowych narzędzi. Zastępujemy je pilnikami papierowymi lub szklanymi, drewnianymi patyczkami.

Manicure hybrydowy Striplac Alessandro:
Od klasycznego manicure różni się metodą lakierowania. Do manicure hybrydowego stosuje się specjalne lakiery utwardzalne w lampie UV. Manicure hybrydowy wyróznia się trwałością od 7-10 dni.

Manikir hybrydowy SHELAC:
Podobnie jak manikir Striplac jest to metoda trwałego lakierowania. Stosuje się lakiery utwardzalne w lampie UV, jego trwałość to 10-18 dni.

Przedłużanie paznokci metodą żelową:
Żele do utwardzalne w lampach UV dają wiele możliwości w pracy manikiurzystki. Można nimi dowolne modelować naturalną płytkę, wzmacniać, przedłużać, zdobić.

Zabiegi parafinowe:
To jeden z przyjemniejszych zabiegów. Polecany szczególnie dla dłoni przesuszonych, lekko odmrożonych wymagających regeneracji, narażonych na działanie detergentów. Zabieg składa się z kolejnych etapów. Peeling, wmasowanie preparatu nawilżającego następnie dłonie lub stopy zanurzamy w ciekłej rozgrzanej parafinie, nakładamy okład z foli i rękawicy lub ręcznika i po 20 minutach ściągamy zastygniętą już parafinę.

Każdą z metod malowania czy zdobienia paznokci można zastosować na paznokciach stóp.
Marki które na których pracujemy to OPI, Alessandro, Star Nails.