Personel

 Honorata Frydzińska-Patejko – właściciel Salon Frydzińska


„Centrum Warszawy- ruch , zgiełk, wrzawa, stres a tymczasem w samym sercu stolicy – enklawa, oaza spokoju miejsce wyjątkowe
Profesjonalne Studio Pielęgnacji Twarzy i Ciała, Studio Fryzury i Paznokci w Hotelu MDM.
Miejsce klimatyczne – tutaj zadbamy o Twoją urodę i atrakcyjny wygląd., oferujemy wyciszenie, relaks i regenerację.
Właścicielka pełna osobistego uroku Pani Honorata Frydzińska –Patejko osoba kreatywna , dynamiczna, pasjonatka piękna i urody z ogromną pasja od 15 lat prowadzi salony w Warszawie, firmując je własnym nazwiskiem i wizerunkiem.
Zapraszamy do świata Piekna.”
Aldona Rękawek – stylistka fryzur
Od 11 lat zajmuję się stylizacją fryzur. Ukończyłam Akademię Tonny&Guy. Mój zawód jest moją pasją i w pełni się w nim realizuję, jako artystka.
We Frydzińska Salon działamy kompleksowo, łącząc usługi szanujemy twój czas.

Aneta Puchała – technik usług kosmetycznych
15 lat temu ukończyłam Policealne Studium Kosmetyczne w Warszawie i od tego czasu pracuję w zawodzie.
Moja praca daje mi dużo satysfakcji i zadowolenia. Lubię gdy klientki wychodzą ode mnie uśmiechnięte… i wracają.

Katarzyna Aleksandrowicz – pracownik recepcji.
Ukończyłam studia ekonomiczne o specjalizacji zarządzanie w turystyce i hotelarstwie. Mam wiele ciekawych pasji i zainteresowań. Uwielbiam przede wszystkim zdrowy i aktywny styl życia, a zarazem jestem pełna akceptacji dla kanapowych leniuchów i w pełni ich rozumiem.

Anna Górska – technik usług kosmetycznych, manikiurzystka.
Ukończyłam Policealne Studium Kosmetyczne oraz liczne kursy stylizacji paznokci. W zawodzie pracuję od 11 lat a od 9 lat koncentruję się głównie na pielęgnacji paznokci i makijażach. FrydzińskaSalon to zgrany zespół. Kocham swoją pracę i daję z siebie wszystko.

Anna Banachowicz – stylistka paznokci.
Jako jedna z nielicznych pracownikow naszego Salonu moge pochwalic sie najdluzszym, bo ponad 15 – letnim stazem
pracy w tym miejscu. Staramy sie dbac o kazda klientke tak,by czula sie wyjatkowo i w pelni sie zrelaksowala. Uwielbiam czytac ciekawe ksiazki i
spotykac interesujacych ludzi,ktorzy maja w sobie pasje. Moje zycie rozblyslo tysiacami kolorow w momencie,gdy zostalam babcia. Kocham moje
wnuki i doceniam kazda wspolnie z nimi spedzona chwile.

Justyna Wardak
Od 12 lat pracuje w zawodzie stylisty fryzur a od 6 w zgranym zespole w ktorym staramy sie dogodzic nawet najbardziej zabieganym klientkom.
Specjalizuje sie w koloryzacji i pielegnacji wlosow. Najbardziej lubie w moim zawodzie kontakt z ludzmi i satysfakcje z efektow mojej pracy.
W wolnym czasie lubie podrozowac.